Vše, co potřebujete pro bezpečnost vašich dat

Slide

Odpovědnost za škody

I přesto, že vynakládáme k zajištění správného a bezproblémového chodu nemalé prostředky, nabízíme Vám možnost smluvní garance odpovědnosti za škody způsobené používáním aplikace či ztrátou dat do výše 5 000 000 Kč.

Dvoufázová autentifikace (2FA)

S bezpečnostní to myslíme vážně. Je-li něco nebezpečného, je to vaše jméno a heslo v cizích rukou. Při tzv. 2FA musíte něco znát a něco vlastnit. Znáte heslo, vlastníte telefon s kódem.

Šifrované spojení

Veškerá komunikace se serverem probíhá pomocí šifrovaného spojení https s přísností zajišťující ochranu proti známým způsobům útoků.

Ochrana dat

Aplikace je vyvinuta tak, že znemožňuje neoprávněný přístup i manipulaci s daty, ke kterým nemá uživatel oprávnění. K uloženým souborům nelze přistupovat nikým, kdo není v aplikaci přihlášen (ani při znalosti URL). Standard ochrany dat je v Domsys na nejvyšší úrovni.

Zálohování

Zeptejte se sami sebe, jaká rizika vás mohou připravit o vaše data. Známe rizika vedoucí k nefunkčnosti aplikace či ztrátě dat. Proto jsme připraveni na obojí. Domsys je první on-line software pro správu nemovitostí s tzv. vysokou dostupností.

Další informace o bezpečnosti

 1. >

  Chráníme vás před úmyslným i neúmyslným mazáním či měněním dat. Úroveň přístupu do systému definujete rolí oprávnění.

 2. >

  My dobře víme, že bezpečnost není úkon, který je snad někdy dokončen, bezpečnost je neustále běžící proces a proto se tématu zabezpečení věnujeme neustále.

 3. >

  Zajišťujeme běh systému i v případě výpadku některého z našich serverů pro uživatele prakticky nezpozorovatelně.

 4. >

  Pravidelně zálohujeme data tzv. offline, ty jsou určeny pro naše potřeby v případě těch největších katastrof, vaše data jsou neustále v bezpečí.

 1. >

  Činnost všech uživatelů v systému je auditována/zaznamenávána, je tedy snadno dohledatelné, co kdo v systému prováděl za úkony.

 2. >

  Ze strany provozovatele se k zákaznickým datům mohou dostat jen jednotky pověřených uživatelů. Stále platí, že i jejich činnost je auditována a zaznamenávána.

 3. >

  Co když budete chtít používat jinou aplikaci, dostanete se k datům? Jsme férový partner, a proto je tato otázka smluvně ošetřena již od úplného začátku. Nezaplatíte tak desítky či stovky tisíc za výstup dat ze systému (bohužel je to praxe některých firem z dřívější doby, které si již uvědomují, že kromě dat uživatelů už jim nic hodnotného nezbývá).

Přístup pro správce nemovitostí ke všem datům a dokumentům nebyl nikdy jednodušší

Mobilní aplikace Domsys Správce je pouze jedním z užitečných nástrojů, které Domsys nabízí. Software pro správu nemovitostí Domsys je tou nejlepší volbou pro všechny moderní správce nemovitostí.