Vše, co potřebujete k moderní komunikaci

Slide

Webový portál

Jeden z modulů aplikace Domsys je Portál. Přístup do něj pohodlně zřizujete ručně či automaticky. Správce určuje, jaké informace budou přístupné pomocí oprávnění a publikování.

Mobilní aplikace Domsys Portál

Přístup k informacím poskytujte jednoduše přes Domsys Portál. Je dostupný také přes mobilní aplikaci pro Android i iOS.

Publikování

Správce rozhoduje o většině položek ke zobrazení pomocí tzv. publikování. Publikování umožňuje zobrazit záznamy až když jsou připravené (např. transakce, vyúčtování apod.).

Inovativní přístup

On-line přístup k datům vede k větší přehlednosti a kontrole. K transparentní moderní správě patří možnost vzdáleného přístupu k datům obdobně jako ke svému bankovnímu účtu. Domsys má jako jediný vše propracované tak, jak je potřeba.

Další informace o portálu

 1. >

  Domsys Portál, ať už v jeho webové nebo mobilní podobě, poskytuje snadný a rychlý přístup k datům, které správce zveřejní.

 2. >

  Přístup do Portálu není nijak zpoplatněn, heslo si uživatel nastavuje sám a kdykoli má možnost pomocí odkazu “Zapomněli jste své heslo” vytvořit heslo nové.

 3. >

  Přihlašovací jméno je pro uživatele snadno zapamatovatelné, jelikož se jedná o e-mailovou adresu. Vše je navrženo tak, abyste měli minimální starosti s přidělováním přístupů.

 4. >

  Uživatelé se mohou bezpečně přihlašovat pomocí svého Google/Facebook účtu. Stačí účet propojit s Domsys.

 1. >

  Domsys Portál obsahuje informace o předpisech, platbách, fakturách, fondu, revizích, pasportech, bankovních účtech, pokladnách, vyúčtování, dokumentech, vlastnících i požadavcích a žádostech.

 2. >

  Rozdílná oprávnění pro vlastníka/nájemce a výbor umožňují rozlišit zástupce nemovitosti od běžných vlastníků/nájemců.

 3. >

  Pomocí portálu ve webové i mobilní aplikaci může uživatel zaslat ekonomickou i technickou žádost. Dále také může zaslat konkrétní žádost změny počty osob nebo samoodečet. K žádostem lze přikládat fotografie pořízené přímo telefonem.

 4. >

  Zaslání požadavků nebylo nikdy rychlejší a jednodušší. Uživatel má přehled o stavu žádostí a je informován e-mailem o vyřešení.

Přístup pro správce nemovitostí ke všem datům a dokumentům nebyl nikdy jednodušší

Mobilní aplikace Domsys Správce je pouze jedním z užitečných nástrojů, které Domsys nabízí. Software pro správu nemovitostí Domsys je tou nejlepší volbou pro všechny moderní správce nemovitostí.