Vše, co potřebujete ke včasnému řešení revizí

Slide

Činnosti

Zaznamenejte do Domsys jakékoli periodické činnosti, vyberte řešitele např. dle pracovních pozic a už nikdy neposlouchejte výmluvy, že o tom někdo nevěděl. Perioda činnosti je libovolná. Činnost může být libovolná revize, prohlídka, oprava.

Pasporty

Vytvořte si libovolně vypadající formuláře pro pasportizaci - složitost, členění, obsah a vůbec úhel pohledu je na vás. Činnost je součástí pasportu.

Upozornění

Na vypršení periody činnosti je řešitel upozorněn e-mailem, v kalendáři nebo automatickým tiketem. Řešitel ví, jaké jsou jeho úkoly.

Výstupy

Přehled činností dle data vypršení, již provedené činnosti, výstupy dle řešitelů.

Další informace o technické správě

 1. >

  Součástí on-line software pro správu nemovitostí Domsys je robustní modul TZB, který umožňuje libovolně rozsáhle evidovat pasporty a související činnosti.

 2. >

  Technická část, především vypršení činností je propojena s modulem HELPDESK. Automaticky vytvoříme tiket řešiteli.

 3. >

  Zachováváme všechny verze vyplnění pasportů, snadno zobrazíte předchozí verze.

 1. >

  K činnostem i pasportům lze libovolně přikládat dokumenty. Naskenujete-li např. revizi, naleznete ji vždy během chvilky.

 2. >

  Vybrané pasporty, jejich položky a činnosti můžete zveřejnit uživateli na portále.

 3. >

  Činnosti a pasporty jsou dostupné také v mobilní aplikaci Domsys APP.

 4. >

  Technická správa v Domsys nabízí uživateli velkou svobodu rozhodnout se co a jak podrobně evidovat. Nastavení je jednoduché, je-li potřeba, rádi pomůžeme.

Přístup pro správce nemovitostí ke všem datům a dokumentům nebyl nikdy jednodušší

Mobilní aplikace Domsys APP je pouze jedním z užitečných nástrojů, které Domsys nabízí. Software pro správu nemovitostí Domsys je tou nejlepší volbou pro všechny moderní správce nemovitostí.