Vše, co potřebujete k integraci s jinými programy

Slide

Money S3, Pohoda, PREMIER, SAP, Altus Vario

Předpisy, faktury, bankovní pohyby, pokladní pohyby, interní doklady exportujeme do oblíbeného účetnictví a to včetně předkontací, číselných řad apod. Účetní je zbavena nutnosti pořizovat záznamy ručně, zůstává tak na ni již jen odborná účetní činnost. S účetnictvím Pohoda je navíc umožňěn import faktur opačným směrem (POHODA->Domsys).

DopisOnline

Nechoďte na poštu. Přímo z Domsys zasílejte dopisy (obyčejně, doporučeně, do vlastních rukou, s dodejkou). Stačí se zaregistrovat ke službě DopisOnline. Rozeslat upomínky, vyúčtování, evidenční listy nebo cokoli jiného zvládnete za 5 minut bez opuštění kanceláře.

Volitelné integrace

Jsme odborníci, proto vám můžeme Domsys napojit na libovolný systém.

Pohoda STORMWARE

Více informací o propojení na Pohoda STORMWARE naleznete zde

Další informace o integracích

 1. >

  Propojujeme Domsys s otevřenými daty tak, abyste nemuseli opisovat zbytečné údaje. Napovídáme při vyplňování políček apod.

 2. >

  Provádíme každý den kontrolu všech osob, zda se vyskytují v insolvenčním rejstříku. Pro kontrolu nemusíte nutně znát data narození.

 3. >

  Vytváříme výstup do populárního programu HlasováníSVJ pro evidenci schůzí.

 4. >

  Umíme import bankovních výpisů ze všech bank v ČR.

 1. >

  Exportujeme data do obvyklých účetních systémů a to včetně předkontací. Umíme exportovat ekonomická data prakticky do jakéhokoli ekonomického systému.

 2. >

  Automaticky vytváříme změnové soubory SIPO, importujeme transakce SIPO.

 3. >

  Domsys umíme v rámci implementace napojit prakticky na jakýkoli jiný systém.

Přístup pro správce nemovitostí ke všem datům a dokumentům nebyl nikdy jednodušší

Mobilní aplikace Domsys Správce je pouze jedním z užitečných nástrojů, které Domsys nabízí. Software pro správu nemovitostí Domsys je tou nejlepší volbou pro všechny moderní správce nemovitostí.